Üdítőital gyártó gépsor kezelő-karbantartó

A Maspex Olympos Üdítőital Gyártó Kft. nyárlőrinci telephelyére,
határozatlan időre, munkatársat keres,műszakos munkarendbe, a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:
Beállítja, üzemelteti, kiszolgálja, felügyeli, karbantartja az üdítőitalok gyártásához és a kapcsolódó termékek előállításához szükséges gépeket, gépsorokat és ezek kiszolgáló berendezéseit is. Gondoskodik a karbantartásukról és javításukról.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Élelmiszeripari gépész, vagy géplakatos, vagy műszaki szerelő végzettség
– Termelővállalat gépeinek karbantartásában szerzett több éves szakmai tapasztalat.
– 3 műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– B kategóriás jogosítvány.
– Saját gépjármű.

Amit kínálunk:
– Díjazás: alapbér, Mt. szerinti pótlékok, mozgóbér, készpénz juttatás.
– hosszú távú munkalehetőség
– 100 %-os útiköltség térítés
– modern munkakörnyezet
– munkaközi szünet a munkaidő része

Állás, munka területe(i):
– Gyártás, Termelés
– Operátor
– Szakmunka
– Gépkezelő
– Gépszerelő
– Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
– 1-3 év szakmai tapasztalat
– Szükséges nyelvtudás:
– Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
6032 Nyárlőrinc

Egyéb juttatások:
éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Jelentkezni lehet a munkalehetoseg.nyarlorinc @ maspex.hu címen egy önéletrajz küldésével.