Gyártásközi Laboráns

A Maspex Olympos Üdítőital Gyártó Kft. nyárlőrinci telephelyére,
határozatlan időre, munkatársat keres,műszakos munkarendbe, a következő munkakörbe:

GYÁRTÁSKÖZI LABORÁNS

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapanyag-, félkész- és késztermék analitikai-, érzékszervi vizsgálata
  • A termék összeállítását, töltését, jelölését, csomagolását a vonatkozó utasítások szerint ellenőrzi
  • Víz analitikai vizsgálatok
  • Labor dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi vagy Élelmiszeripari szakiskolai/szakközépiskolai végzettség
  • 3 éves laboratóriumi gyakorlat
  • Precíz, figyelmes munkavégzés, munkára igényes személyiség
  • Analizáló készség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nettó 160.000 Ft/hó alapfizetés
  • 8.000 Ft/hó cafetéria
  • Műszakpótlék, mozgóbér, hétvégi pótlék
  • Tanulási-, szakmai fejlődési lehetőség

Kecskemétről, Nagykőrösről, Tiszakécskéről közvetlen ingyenes buszjárat a munkavégzés helyére.
Munkavégzés helye: Nyárlőrinc, Fő utca 1.

Jelentkezni lehet a munkalehetoseg.nyarlorinc @ maspex.hu címen egy önéletrajz küldésével.