Kereskedelmi asszisztens

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENST KERESÜNK!  Légy sikeres és dinamikus csapatunk tagja! Modern nagyvállalati környezet, fejlődési lehetőség, versenyképes jövedelem!

Feladatok:

  • Key Account Manager munkájának támogatása (teljeskörű key account back office)
  • Írásbeli és telefonos kapcsolattartás külső/belső partnerekkel
  • Árbeállítások SAP rendszerben
  • Elemzések, prezentációk készítése
  • Értékesítési csapat adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • Magas fokú számítógépes ismeret (MS Office), kiemelten MS Excel
  • Kimutatások készítéséhez szükséges gyakorlat (Diagram)
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatjátékos
  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobil telefon
  • Utazási költség hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület Fehérvári út 79.

Jelentkezés: g.kupcsik@maspex.hu

Jelentkezési határidő az állásra: 2017.07.31.

Az állás kezdésének várható időpontja: 2017. augusztus hó