Rendszergazda

A Maspex Olympos Kft., Magyarország egyik piacvezető üdítőital gyártó és forgalmazó cége
Rendszergazda munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Céges mobil telefon (+tablet) flotta készülékek beszerzése, üzembe helyezése, azok felhasználóinak támogatása
  • Számítógép felhasználók támogatása, rendszerüzemeltetés
  • ActiveDirectory adminisztrálása, üzemeltetése
  • Hardver és szoftver eszközök beszerzése, üzembe helyezése
  • Szoftverkarbantartás Microsoft környezetben
  • Teljes körű hálózat üzemeltetés (LAN)
  • Vagyonvédelmi rendszerek (kamera, riasztó, beléptető) működésének biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmai végzettség: szakirányú felsőfokú
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat rendszergazdai munkakörben
  • Alapszintű szakmai angol nyelvtudás/ társalgási szint
  • Virtuális környezet VMware alapos ismeret
  • MS Windows 2012,2016 Server, ActiveDirectory ismerete
  • Exchange server 2016 magabiztos ismerete
  • Group Policy managmant magabiztos ismerete
  • Windows 7, 8.1 , 10 alapos ismerete
  • Linux rendszerek ismerete
  • MS Office szoftverek (Outlook, Excel, Word) haladó szintű ismerte
  • Közép szintű hálózati ismeretek (LAN)
  • Magabiztos hardware ismeret
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány + saját gépjármű
  • MS SQL server üzemeltetői tapasztalat
  • SharePoint tapasztalat
  • Avaya telefonrendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, mobil telefon használat,
  • kötetlen munkaidő beosztás.

Jelentkezési határidő: 2019. 07. 25.
Kezdés várható időpontja: azonnal
Munkavégzés helye: Nyárlőrinc
Munkaidő: teljes munkaidő

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel jelentkezzen a munkalehetoseg.nyarlorinc @ maspex.hu e-mail címen.
Az e-mail tárgy részébe kérjük beírni: “IT rendszergazda 2019 pozícióra jelentkezés”