Területi vezető

Magyarország egyik tradicionális, piacvezető márkájának gyártó és forgalmazó vállalataként munkatársat keresünk Területi Vezető munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív és eredményes partnerkapcsolatot alakít ki a vállalat stratégiai partnereivel és kezeli a hazai láncok kelet-magyarországi régióit.
  • Megvalósítja a vállalat stratégiai értékesítési és marketing céljainak megvalósulását, a képviselői csapat irányításán, motiválásán és fejlesztésén keresztül.
  • Biztosítja a területen működő kereskedelmi egységek minél hatékonyabb lefedettséget a lehető legjobb termékelérhetőség érdekében.
  • Aktív a kétirányú információ áramoltatásban, hatékonyan alkalmazza a munkavégzés során a vállalati management, adminisztrációs csoport és a képviselői csapat között.
  • A vállalati árstratégiának megfelelően alakítja ki, tartja be és követi nyomon vevői átadási és polci árait.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 3 éves vezetői tapasztalat FMCG területen, lehetőleg multinacionális környezetben
  • Aktív partnerkapcsolat a kelet-magyarországi régió független és hazai láncok nagykereskedőivel és nemzetközi üzletláncok kiskereskedelmi egységeivel
  • Felsőfokú végzettség
  • Számítógép magas szintű ismerete (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, prezentációs programok, különös tekintettel World, Excel, Power Point)
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Kelet-magyarországi lakóhely

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, mobiltelefon
  • Kötetlen munkaidő beosztás

Állás, munka területe (i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Munkavégzés helye: Kelet-magyarországi lakhely

Jelentkezési határidő az állásra: 2018.03.11

Az állás kezdésének várható időpontja: 2018.05.02

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a munka@maspex.hu e-mail címre várjuk iskolai, szakmai, nyelvi képzettséget igazoló dokumentumokkal.

Kérjük az e-mail tárgy rovatába írja be:"Területi vezető- Kelet-magyarország".