
Kubu Play Őszibarackos Ice Tea üdítőital koffeinmentesített feketetea kivonattal
Szénsavmentes, pasztőrözött.
Összetevők: víz, cukor, őszibaracklé sűrítményből (3%), koffeinmentesített feketetea kivonat (0,24%), savanyúságot szabályozó anyagok (citromsav, nátrium-citrátok), antioxidáns (aszkorbinsav), aromák.
Nettó térfogat: ℮ 400 ml
Minőségét megőrzi a jelzett hónap végéig (hónap, év) és tételszám: lásd a feliratot a csomagolás felső részén. Fénytől védett, hűvös helyen tárolandó. Felbontás után hűtőben tárolva 48 óráig tartható el.
Tápérték adatok
| Energia | 130 kJ / 31 kcal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 7,4 g |
| amelyből cukrok | 7,4 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Allergén összetevők
I = tartalmazza / N = nem tartalmazza / * = nyomokban tartalmazhatja
| Glutént tartalmazó gabonafélék | N |
| Rákfélék és belőlük készült termékek | N |
| Tojás és belőle készült termékek | N |
| Hal és belőle készült termékek | N |
| Földimogyoró és belőle készült termékek | N |
| Szójabab és belőle készült termékek | N |
| Tej és és belőle készült termékek (beleértve a laktózt) | N |
| Diófélék és belőle készült termékek | N |
| Zeller és belőle készült termékek | N |
| Mustár és belőle készült termékek | N |
| Szezámmag és belőle készült termékek | N |
| Kén-dioxid és az SO2-ben kifejezett szulfitok 10 mg/kg, ill. 10 mg/liter összkoncentrációt meghaladó mértékben | N |
| Csillagfürt és belőle készült termékek | N |
| Puhatestűek és belőle készült termékek | N |






