
Omlós keksz 8 féle gabonával és tejcsokoládéval
Összetevők: lisztek (búza 12,5%, teljes kiőrlésű búza 13,6%, hajdina 0,3%, rizs 0,3%, zab 0,3%, rozs 0,3%, cirok 0,3%, kukorica 0,3%, árpa 0,3%), zabpehely, pálmaolaj, cukor, tejcsokoládé 6% [(cukor, teljes tejpor, kakaóvaj, kakaómassza, savópor (tejből), sovány tejpor, emulgeálószer: lecitinek (szójából), aroma); kakaó szárazanyag-tartalom: min. 25%], zsírszegény kakaópor 3,4%, glükóz szirup, rozspehely, sovány tejpor 0,7%, nedvesítőszer: glicerin; térfogatnövelő szerek: ammónium-karbonátok, nátrium-karbonátok; étkezési só, aroma.
A termék tojást, szezámmagot, földimogyorót és egyéb dióféléket tartalmazhat.
Nettó tömeg: ℮ 100 g
Minőségét megőrzi a jelzett hónap végéig és tételszám: lásd a csomagolás alsó részén. Száraz, hűvös helyen tárolandó!
Tápérték adatok
| Átlagos tápérték 100 ml termékben | |
|---|---|
| Energia | 1981 kJ / 473 kcal |
| Zsír | 21 g |
| amelyből telített zsírsavak | 11 g |
| Szénhidrát | 60 g |
| amelyből cukrok | 30 g |
| Rost | 5,2 g |
| Fehérje | 8,4 g |
| Só | 0,78 g |
Allergén összetevők
I = tartalmazza / N = nem tartalmazza / * = nyomokban tartalmazhatja
| Glutént tartalmazó gabonafélék | I |
| Rákfélék és belőlük készült termékek | N |
| Tojás és belőle készült termékek | * |
| Hal és belőle készült termékek | N |
| Földimogyoró és belőle készült termékek | * |
| Szójabab és belőle készült termékek | I |
| Tej és és belőle készült termékek (beleértve a laktózt) | I |
| Diófélék és belőle készült termékek | * |
| Zeller és belőle készült termékek | N |
| Mustár és belőle készült termékek | N |
| Szezámmag és belőle készült termékek | * |
| Kén-dioxid és az SO2-ben kifejezett szulfitok 10 mg/kg, ill. 10 mg/liter összkoncentrációt meghaladó mértékben | N |
| Csillagfürt és belőle készült termékek | N |
| Puhatestűek és belőle készült termékek | N |

