
Omlós keksz 8 féle gabonával, tejjel és gyümölccsel
Összetevők: lisztek (búza 27,8%, hajdina 1,5%, rizs 1,5%, zab 1,5%, rozs 1,5%, cirok 1,5%, kukorica 1,5%, árpa 1,5%), pálmaolaj, cukor, zabpehely 13%, gyümölcs (mazsola) 2,7%, keményítő, glükóz szirup, rozspehely 2%, árpamaláta kivonat, teljes tejpor 1,5%, sovány tejpor 0,9%, térfogatnövelő szerek: ammónium-karbonátok, nátrium-karbonátok, difoszfátok; emulgeálószer: lecitinek (szójából), étkezési só, aroma.
A termék tojást, szezámmagot, földimogyorót és egyéb dióféléket tartalmazhat.
Nettó tömeg: ℮ 100 g
Minőségét megőrzi a jelzett hónap végéig és tételszám: lásd a csomagolás hátoldalán. Száraz, hűvös helyen tárolandó!
Tápérték adatok
| Átlagos tápérték 100 ml termékben | |
|---|---|
| Energia | 1925 kJ / 460 kcal |
| Zsír | 19 g |
| amelyből telített zsírsavak | 9,6 g |
| Szénhidrát | 60 g |
| amelyből cukrok | 25 g |
| Rost | 8,9 g |
| Fehérje | 7,7 g |
| Só | 0,54 g |
Allergén összetevők
I = tartalmazza / N = nem tartalmazza / * = nyomokban tartalmazhatja
| Glutént tartalmazó gabonafélék | I |
| Rákfélék és belőlük készült termékek | N |
| Tojás és belőle készült termékek | * |
| Hal és belőle készült termékek | N |
| Földimogyoró és belőle készült termékek | * |
| Szójabab és belőle készült termékek | I |
| Tej és és belőle készült termékek (beleértve a laktózt) | I |
| Diófélék és belőle készült termékek | * |
| Zeller és belőle készült termékek | N |
| Mustár és belőle készült termékek | N |
| Szezámmag és belőle készült termékek | * |
| Kén-dioxid és az SO2-ben kifejezett szulfitok 10 mg/kg, ill. 10 mg/liter összkoncentrációt meghaladó mértékben | N |
| Csillagfürt és belőle készült termékek | N |
| Puhatestűek és belőle készült termékek | N |

