
OLYMPOS Grapefruit-narancs-citrom ital cukorral és édesítőszerekkel
Gyümölcstartalom: 4%
Összetevők: víz, gyümölcslevek sűrítményből 4% (grapefruitlé 2%, narancslé 1%, citromlé 1%), glükóz-fruktóz szirup, étkezési sav (citromsav), aromák, stabilizátorok (nátrium-karboxi-metil-cellulóz, guargumi, gumiarábikum, fagyanta glicerin-észterei), tartósítószerek (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), édesítőszerek (ciklamátok, aceszulfám K, szukralóz), színezékek (karotinok, szulfitos-ammóniás karamell), antioxidáns (aszkorbinsav).
Nettó térfogat: 1,5 liter
Minőségét megőrzi a palack oldalán jelölt időpontig. Napfénytől védett, száraz, hűvös helyen tárolandó! Hűtve kínáljuk. A termék természetes ülepedése előfordulhat, ezért felbontás előtt felrázandó. Az előforduló kiválás a termék gyümölcstartalmából adódik, amely nem befolyásolja a minőséget. Felbontás után hűtőben tárolva 3-4 napig fogyasztható.
Tápérték adatok
| Átlagos tápérték 100 ml termékben | |
|---|---|
| Energia | 66 kJ/15 kcal |
| Zsír | 0,0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,0 g |
| Szénhidrát | 3,6 g |
| amelyből cukrok | 3,2 g |
| Fehérje | 0,0 g |
| Só | 0,02 g |
Allergén összetevők
I = tartalmazza / N = nem tartalmazza / * = nyomokban tartalmazhatja
| Glutént tartalmazó gabonafélék | N |
| Rákfélék és belőlük készült termékek | N |
| Tojás és belőle készült termékek | N |
| Hal és belőle készült termékek | N |
| Földimogyoró és belőle készült termékek | N |
| Szójabab és belőle készült termékek | N |
| Tej és és belőle készült termékek (beleértve a laktózt) | N |
| Diófélék és belőle készült termékek | N |
| Zeller és belőle készült termékek | N |
| Mustár és belőle készült termékek | N |
| Szezámmag és belőle készült termékek | N |
| Kén-dioxid és az SO2-ben kifejezett szulfitok 10 mg/kg, ill. 10 mg/liter összkoncentrációt meghaladó mértékben | N |
| Csillagfürt és belőle készült termékek | N |
| Puhatestűek és belőle készült termékek | N |

