
Alma sárgarépa ananász banán püré
Gyümölcs- és zöldségtartalom: 100%.
Részben sűrítményből készült, hozzáadott C-vitaminnal. Rostos, pasztőrözött. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. C-vitaminban és élelmi rostban gazdag.
Összetevők: pürék: alma (47%), sárgarépa (24%), ananászlé (15%) sűrítményből, pürék: banán (8%) és ananász (5%), almalé (1%) sűrítményből, C-vitamin (L-aszkorbinsav), aroma.
Nettó térfogat: ℮ 120 g.
Minőségét megőrzi a jelzett hónap végéig és tételszám (L): lásd a termék alján.
Mivel a termék tartósítószert nem tartalmaz, felbontás után hűtőben 48 óráig tartható el. Vigyázzon, a védőkupak kis méreténél fogva könnyen lenyelhető!
Tápérték adatok
| Átlagos tápérték 100 ml termékben | |
|---|---|
| Energia | 221 kJ / 52 kcal |
| Zsír | 0,3 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,04 g |
| Szénhidrát | 10,7 g |
| amelyből cukrok | 10,3 g |
| Fehérje | 0,6 g |
| Só | 0,05 g |
| Rost | 2,1 g |
| C-vitamin | 24 0g / 30%* |
* a felnőtteknek ajánlott beviteli referenciaérték %-a.
A sótartalom kizárólag a természetesen előforduló nátriumból adódik.
Allergén összetevők
I = tartalmazza / N = nem tartalmazza / * = nyomokban tartalmazhatja
| Glutént tartalmazó gabonafélék | N |
| Rákfélék és belőlük készült termékek | N |
| Tojás és belőle készült termékek | N |
| Hal és belőle készült termékek | N |
| Földimogyoró és belőle készült termékek | N |
| Szójabab és belőle készült termékek | N |
| Tej és és belőle készült termékek (beleértve a laktózt) | N |
| Diófélék és belőle készült termékek | N |
| Zeller és belőle készült termékek | N |
| Mustár és belőle készült termékek | N |
| Szezámmag és belőle készült termékek | N |
| Kén-dioxid és az SO2-ben kifejezett szulfitok 10 mg/kg, ill. 10 mg/liter összkoncentrációt meghaladó mértékben | N |
| Csillagfürt és belőle készült termékek | N |
| Puhatestűek és belőle készült termékek | N |


