
Topjoy Sárgarépa-alma-málna ital hozzáadott C- és E-vitaminnal
Gyümölcstartalom 39%.
Részben sűrítményből készült, rostos, pasztőrözött. Rostforrás, A- (béta-karotinból), C- és E-vitamin forrás.
Összetevők: víz, pürék: sárgarépa (19%), alma (16%), cukor, málna püré (3%), almalé sűrítményből (1%), savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, C-vitamin (L-aszkorbinsav), E-vitamin (DL-alfa-tokoferil-acetát), aroma.
Nettó térfogat: ℮ 1 L
Minőségét megőrzi a jelzett hónap végéig és tételszám: lásd a csomagolás felső részén.
Fénytől védett, hűvös helyen tárolandó! Felbontás után hűtőben 24 óráig tartható el.
Felbontás előtt felrázandó! Előfordulhat a sárgarépa- és a gyümölcsrost természetes rétegződése.
- Az A-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához.
- A C-vitamin hozzájárul a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez.
- Az E-vitamin hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.
- A kiegyensúlyozott étrend és az egészséges életmód fontos az egészség megőrzéséhez.
Tápérték adatok
| Átlagos tápérték 100 ml termékben | |
|---|---|
| Energia | 198 kJ / 47 kcal |
| Zsír | 0,1 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,01 g |
| Szénhidrát | 10,7 g |
| amelyből cukrok | 10,7 g |
| Rost | 1 g |
| Fehérje | 0,3 g |
| Só | 0,03 g |
| A-vitamin | 150 µg (19%*) |
| C-vitamin | 24 mg (30%*) |
| E-vitamin | 0,9 mg (7,5%*) |
*a felnőtteknek ajánlott beviteli referenciaérték %-a.
A sótartalom kizárólag a természetesen előforduló nátriumból adódik.
Allergén összetevők
I = tartalmazza / N = nem tartalmazza / * = nyomokban tartalmazhatja
| Glutént tartalmazó gabonafélék | N |
| Rákfélék és belőlük készült termékek | N |
| Tojás és belőle készült termékek | N |
| Hal és belőle készült termékek | N |
| Földimogyoró és belőle készült termékek | N |
| Szójabab és belőle készült termékek | N |
| Tej és és belőle készült termékek (beleértve a laktózt) | N |
| Diófélék és belőle készült termékek | N |
| Zeller és belőle készült termékek | N |
| Mustár és belőle készült termékek | N |
| Szezámmag és belőle készült termékek | N |
| Kén-dioxid és az SO2-ben kifejezett szulfitok 10 mg/kg, ill. 10 mg/liter összkoncentrációt meghaladó mértékben | N |
| Csillagfürt és belőle készült termékek | N |
| Puhatestűek és belőle készült termékek | N |

